W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wernisaż wystawy Marcina Sudzińskiego "Folklor egzotyczny"

Data rozpoczęcia 2010-02-14
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Cax Mafe, ul. Staszica 1
Kategoria Wernisaż

Projekt Marcina Sudzińskiego Folklor Egzotyczny miał swoją premierę w 2009 roku, w STOP! Galerii w Lublinie. Cykl ręcznie kolorowanych fotografii, zarówno w formie jak i w treści czerpał z minionych czasów i własnych doświadczeń autora, dając niezwykle estetyczny i krytyczny obraz naszej obyczajowości.
Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i była żywo komentowana, na różnych poziomach. Na szczególną uwagę zasługują niezwykła precyzja wykonania fotografii i wskrzeszenia zapomnianej techniki fotograficznej/malarskiej monideł. Także udział w sesji osób związanych z lubelskim środowiskiem artystycznym dodał pikanterii całemu projektowi.
W Galeria Cax Mafe przypomina „obrazy” Marcina Sudzińskiego w nowym kontekście.
W Walentynowy wieczór Galeriia Cax Mafe zaprasza na spotkanie z autorem i lampkę wina.
W galerii prezentowane będą fotografie przygotowane w technologii cyfrowej, a wszystkich zainteresowanych kupnem oryginalnych fotografii Galeria zaprasza do kontaktu z artystą.
Bliższe informacje w galerii.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne