W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wernisaż wystawy – ogrodu
Data rozpoczęcia 2020-07-23
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teren Zespołu Szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie, ul. Muzyczna 10A
Organizator Fundacja Krajobrazy
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

Sztuka jest jednym z najważniejszych narzędzi edukacyjnych, ponieważ pielęgnuje miłość do przyrody. Zaaranżowana wystawa w przestrzeni należącej do Zespołu Szkół Plastycznych w Lublinie, z ciekawą, modernistyczną architekturą, jest nie tylko założeniem estetycznym, ale spełnia praktyczną rolę. Wpisane, w zastany układ, rośliny i elementy małej architektury odsłaniają pomysł stworzenia miejskich pasiek rozproszonych w Lublinie z towarzyszącymi pyłko- i miododajnymi ogrodami.

Wydarzenie jest częścią projektu "Stanisław Jasiński – Polak, który zrozumiał naturę" >>>

Obowiązują wcześniejsze zapisy / liczba miejsc ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są od 2 lipca na adres e-mailowy: . Ze względów bezpieczeństwa oraz dla komfortu pracy liczba osób jest ograniczona, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad ochrony. Więcej informacji pod numerem telefonu: 533 334 141, od wtorku do piątku w godzinach 10.00-15.00.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. 
Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Partnerem projektu jest Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie, na terenie którego powstała ekspozycja – ogród, a młodzież bierze udział w programie pilotażowym związanym z ideą Miejskiej Pasieki Rozproszonej – stworzonej i rozwijanej przez Fundację Krajobrazy.