W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wernisaż wystawy Oleksandry Radczenko pt. „ Moskwa – Pietuszki”

Data rozpoczęcia 2013-01-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Wystawa

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Oleksandy Radczenko pt. "Moskwa - Pietuszki".

Oleksandra Radczenko urodziła się na Ukrainie. Od wielu lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest absolwentką Narodowego Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie. Zawodowo zajmuje się grafiką komputerową. Swoje projekty artystyczne realizuje głównie w fotografii.

Autorka w prezentowanych na wystawie fotografiach podejmuje próbę zanurzenia polskiego widza w halucynogenno- filozoficzny świat jednej, lecz i tak nie skończonej wędrówki. Balansowanie na granicy moralnego i niemoralnego, szukanie humanizmu w dekadencji socrealizmu - to podstawowe wątki powieści Wieniedikta Jerofiejewa „Moskwa – Pietuszki”. Właśnie to dzieło stanowi temat wystawy o takiej samej nazwie.

Wstęp wolny.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne

Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_01_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380