W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wernisaż wystawy „Światy fantasy”

Wernisaż wystawy „Światy fantasy”
Data rozpoczęcia 2010-01-18
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wernisaż

Wystawa pt. Światy fantasy
W dniach 18 stycznia – 3 lutego 2010 roku w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka zaprezentowana zostanie wystawa Światy fantasy. Jest to kolejna z wystaw powiązanych tematyką fantastyczną, organizowanych cyklicznie przez Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza. Swoje dzieła zaprezentują: Liliana Kozak, Paulina Lenartowicz, Małgorzata Śliwka, Justyna Urniaż, Beata Urniaż – Księska, Magdalena Zielińska.
Autorki prac poza zainteresowaniami artystycznymi, łączy właśnie zamiłowanie do fantastyki. Malarstwo, rysunek oraz grafika komputerowa, które znajdą się na wystawie, czerpią inspirację i tematycznie nawiązują do literatury, filmu, gier oraz różnorodnych konwencji, jakie wiążą się z pojęciem fantasy.


Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej