W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Widowisko Shen Yun
Data rozpoczęcia 2022-05-19
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Widowisko

Poznaj Chiny sprzed komunizmu! Shen Yun Performing Arts prezentuje barwne i zachwycające spektakle chińskiego tańca klasycznego i muzyki. Występ Shen Yun jest prezentacją tradycyjnej kultury chińskiej taką, jaką była kiedyś: studium wdzięku, mądrości i cnót będących esencją pięciu tysiącleci chińskiej cywilizacji. Shen Yun zabierze Cię w niezwykłą podróż przez 5000 lat kultury Chin, która została zainspirowana przez Boga. 

Niezwykłe piękno z Niebios, głęboka mądrość minionych dynastii, ponadczasowe legendy i tradycje etniczne ożywają dzięki chińskiemu tańcowi klasycznemu, czarującej muzyce orkiestrowej wykonywanej na żywo, autentycznym kostiumom i chronionym patentem interaktywnym tłom. Powróć do czasów, gdy uczeni i artyści dążyli do harmonii z Tao – naturalnym porządkiem wszechświata, a boskie istoty stąpały po ziemi, by inspirować ludzkość.

 Dołącz do nas na noc pełną męstwa i mądrości, światła i nadziei... Doznaj Shen Yun!