W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór autorski Anny Zielińskiej

Wieczór autorski Anny Zielińskiej
Data rozpoczęcia 2014-02-21
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a
Kategoria Spotkanie

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie, Wydawnictwo Norbertinum zapraszają na Wieczór autorski Anny Zielińskiej i prezentację wierszy z tomu „Wzrastanie”.

Anna Zielińska - Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (filologia polska) oraz studiów podyplomowych z wiedzy o kulturze (UMCS), nauczycielka, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, wiceprzewodnicząca, a od 2011 r. członek zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów w Lublinie. Związana z Ruchem Odnowy w Duchu Świętym. W 1996 r. opublikowała tomik poezji Jej imię w imieniu rozpoznam (Lublin: wyd. Paulistki); jej wiersze były drukowane w almanachu poezji religijnej A Duch wieje kędy chce (Lublin 1996), w antologii poezji W szczęściu mi do twarzy (Szczecin 1998) oraz w kwartalniku uczniów i nauczycieli „Scriptores Scholarum”. W 2007 r. opublikowała książkę Żyć uwielbieniem (Lublin: wyd. Norbertinum). Mieszka w Lublinie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej