W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór autorski Sylwii Chutnik

Wieczór autorski Sylwii Chutnik
Data rozpoczęcia 2012-12-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie i Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na wieczór autorski Sylwii Chutnik.
Spotkanie poprowadzi Ewa Hadrian.

Sylwia Chutnik (ur. 1979), pisarka, felietonistka, działaczka społeczna. Kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Prezeska Fundacji MaMa działającej na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce. Przewodniczka po Warszawie. Zadebiutowała w 2008 roku powieścią Kieszonkowy atlas kobiet, za którą otrzymała Paszport Polityki i nominację do Nagrody Nike (książka została przełożona na niemiecki, rosyjski, czeski, chorwacki i słoweński). Wydała także: Dzidzię, Warszawę kobiet oraz zbiór felietonów Mama ma zawsze rację. Zdobywczyni tytułu „Innowator dla dobra ogółu", społecznego Nobla przyznawanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych Ashoka. Mieszka w Warszawie.

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej