W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór kabaretowy: Łukasz "Szampanek" Szymanek i Kabaret Świerszczychrząszcz

Wieczór kabaretowy: Łukasz "Szampanek" Szymanek i Kabaret Świerszczychrząszcz
Data rozpoczęcia 2012-11-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Kabaret

Dom Kultury LSM zaprasza na łączoną premierę najnowszych programów kabaretowych Łukasza "Szampanka" Szymanka i Kabaretu Świerszczychrząszcz:

"Zawodowo" - to tytuł najnowszego programu kabaretowego Łukasza "Szampanka" Szymanka, w którym poruszone zostaną problemy różnych zawodów świata. Poznaj pracę gwiazdy amerykańskiej chirurgii plastycznej, dowiedz się, co Apostołowie robili podczas Ostatniej Wieczerzy i jak ciężko pracuje kiper, a co robi bezrobotny w wolnych chwilach. Jeżeli nie umiesz gotować - jedna sesja z psychologiem kulinarnym wystarczy.
Autorami programu są m.in. Łukasz Szymanek i Tomasz Nowaczyk (Kabaret Czesuaf).
www.szymaneklukasz.pl

"Znowu z plejbeku" - premiera nowego programu Kabaretu Świerszczychrząszcz. Podróżując po mapie świata, tam i z powrotem, w czasie przeszłym i przyszłym, a nawet teraźniejszym, staramy się zgłębić tajemnice człowieka od momentu jego pojawienia się na ziemi, aż po ostatnie dni jego tu obecności. Poruszając jakże ważne tematy codzienności, takie jak zdrowe odżywianie, niezdrowe odżywianie, brak odżywiania i inne (odżywiania oczywiście), bawiąc się absurdem, kreskówką i muzyką, skłaniamy widza do przejęcia się zwykłą ludzką egzystencją (cokolwiek to znaczy). A w tym wszystkim nade wszystko wszystkich śmiech i dobra zabawa - najlepsze lekarstwo na szarość i ogarniającą nas jesień, a niebawem i zimę, a potem na wiosnę i lato, które przecież tuż tuż...
www.sc.art.pl

Wieczór poprowadzi Adam Organista - znany z Grupy Improwizacyjnej No Potatoes.

Bilety w cenie 20 zł, dostępne na www.biletynakabarety.pl.

Powiązane:

Dom Kultury LSM