W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór performatywny i disco lat 60. i 70. w Curorcie Vieniava | #artafterdark

Wieczór performatywny i disco lat 60. i 70. w Curorcie Vieniava | #artafterdark
Data rozpoczęcia 2023-04-14
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Impreza

Galeria Labirynt zaprasza na imprezę z cyklu #artafterdark – chillout i sztuka, bar i strefa twórcza – a to wszystko przy dźwiękach muzyki disco lat 60. i 70. 

Podczas tej imprezy szczególnie chcemy skupić się na aktywności performatywnej – slamie poetyckim, czytaniu, performansie, happeningu, improwizacji i działaniach w sferze body artu. Do uczestnictwa zapraszamy indywidualnie i grupowo. Nie musisz być osobą artystycznie doświadczoną. Stawiamy na eksperymentowanie i poznawanie nawzajem swoich opinii, marzeń, problemów i wizji. Zespół Galerii Labirynt służy pomocą w zakresie konsultacji i pomocy technicznej – wystarczy zostawić adnotacje w formularzu zgłoszeniowym w odpowiednim miejscu.

Formularz zgłoszeniowy
Zgłoszenia do 11.04.2023 do 23.59.

Curort Vieniava to przestrzeń spotkań, imprez i twórczej wolności w charakterze open gallery. To miejsce, w którym dochodzi do dyskusji. Zapełniamy labiryntowe ściany performatywnym, wyraźnym, dającym do myślenia głosem młodego pokolenia. Potajemnie razem przygotowujemy interdyscyplinarne dzieło. To właśnie ten głos ma wejść w dialog z miejskim życiem, klimatem i problemami dnia codziennego. Najważniejszy jest proces, nie końcowy produkt. Czekamy też na Wasze prace, które być może powstały dawno, leżą w szafach i chcecie zostawić je w przestrzeni! Do aktywności zapraszamy osoby w wieku 15–30 lat.

Kiedy: 14.04.2023 (piątek), godz. 20.00–2.00
Dostępność: Impreza odbędzie się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych. Wydarzenie nieprzyjazne dla osób z nadwrażliwością sensoryczną na dźwięki i światła. Brak tłumaczenia na polski język migowy.

Harmonogram: 

 

  • 20.00–22.00 wieczór performatywny
  • 22.00-–02.00 disco lat 60. i 70. / mile widziany ubiór w tym klimacie!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej