W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór wspomnień i promocja książki Wiesławy Karczewskiej-Grabias

Wieczór wspomnień i promocja książki Wiesławy Karczewskiej-Grabias
Data rozpoczęcia 2012-04-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Promocja

Książka nosi tytuł "Wydobyte z niepamięci". Będzie to podróż sentymentalna w czas miniony - na Wieniawę, do dawnego Lublina...

Wiesława Karczewska-Grabias urodzona w Lublinie na Wieniawie. Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej. Wieloletnia nauczycielka lubelskich szkół średnich. Założycielka i prezes Lubelskiego Stowarzyszenia Alzheimerowskiego i ośrodka dziennego pobytu dla osób z chorobą Alzheimera. Niestrudzona propagatorka wiedzy o tej chorobie. Współzałożycielka FORUM 50+, ogólnopolskiej organizacji wspierającej osoby „po pięćdziesiątce”. Za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych w 2011 r. została uhonorowana wyróżnieniem Prezydenta Miasta Lublin. W 2010 r. nagrodzona w konkursie „Każda rodzina jest jak drzewo” organizowanym przez Radio Lublin. Dzieciństwo i wczesną młodość spędziła w Sandomierzu – mieście, które wciąż darzy ogromnym sentymentem. Pasjonatka: genealogii, odkrywania korzeni rodzinnych, turystyki i Nordic Walking.

Wstęp wolny.

Powiązane:

Dom Kultury LSM