W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Wielki Kiermasz Wielkanocny

Data rozpoczęcia 2008-03-16
Godzina rozpoczęcia 11:00
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Kiermasz

Po sukcesie poprzedniego kiermaszu przedświątecznego, cieszącego się wielkim zainteresowaniem, GALA ponownie organizuje imprezę, która będzie odpowiedzią na oczekiwania klientów i konsumentów w tym okresie, pomagając jednocześnie osobom potrzebującym i niepełnosprawnym.
Do udziału zaproszone zostały m.in Warsztaty Terapii Zajęciowej z terenu województwa lubelskiego, które będą prowadzić sprzedaż wyrobów swoich podopiecznych. Obecność zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy i twórcy ludowi z terenu całego kraju, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Wielkanocnych, a także dekoracji i wyposażenia wnętrz. Łącznie w kiermaszu udział weźmie ponad 100 uczestników indywidualnych i organizacji.
Organizatorzy chcą zapewnić odwiedzającym jak największą liczbę atrakcji, organizując bogaty program imprez towarzyszących, oraz możliwość dokonania degustacji i zakupów produktów poszukiwanych w okresie przed wielkanocnym.

Pobyt na Kiermaszu uprzyjemnią gościom m.in. występy Zespołu Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej.

wstęp bezpłatny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne