W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wiosenna wymiana czasopism – wietrzenie półek

Wiosenna wymiana czasopism – wietrzenie półek
Data rozpoczęcia 2018-03-17
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

Posiadacie w domu czasopisma, które mówią o Waszych zainteresowaniach, macie do nich sentyment tylko jest jeden problem... brak  miejsca. Nie musicie ich wyrzucać! Podzielcie się! Wiosenna wymiana czasopism pomoże znaleźć nowego właściciela.

Zasady są proste: możecie zabrać tyle czasopism, ile sami przynieśliście. Udział w wymianie jest bezpłatny. Prosimy o przynoszenie czasopism tylko w dobrym stanie i bez ubytków w stronach. Czasopisma, które nie znajdą nowego właściciela, zostaną oddane na makulaturę.

17.03.2018, godz. 12.00-14.00

Miejsce wymiany: Kiosk ze sztuką

Wstęp wolny!
Czas trwania – 2 godz.
Koordynacja – Marzena Miszczuk-Głowacka

„Kiosk ze sztuką” to projekt dedykowany dzielnicy Węglin – próba wniknięcia w przestrzeń, która dotąd pozbawiona była stałego kontaktu ze sztuką. Całość wydarzeń skupiona jest wokół budynku kiosku, jaki pojawił się przed Dzielnicowym Domem Kultury „Węglin”. Gościli w nim artyści z Polski i z zagranicy, których prace powstają na przecięciu dyscyplin, często mieszając się z nauką, muzyką, czy teatrem. Pragniemy budować złożony obraz sztuki współczesnej, pokazując jej różne oblicza jednocześnie nie pozostawiając widza bez wyjaśnienia. Kiosk jest zatem centrum wystawienniczym, warsztatowym i wydawniczym, zamieniając się raz w gablotę kolekcjonera, kiedy indziej w tajemniczy kufer na dziecięce sekrety, czy księgarnię, by na koniec wydać z siebie dźwięk.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej