W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wiosenny kaprys | Dziecinada - mały cyrk

Wiosenny kaprys | Dziecinada - mały cyrk
Data rozpoczęcia 2018-04-07
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł od Dziecka. Rodzic – wstęp wolny.
Kategoria Warsztaty

Zapisy:
Prowadzenie: Marcin Borkowski i Katarzyna Kurowska
Koordynacja – Monika Kalinowska
Czas trwania – 1,5 godz.

Natura budzi się do życia, a my razem z nią. Przy pomocy kolorowych chusteczek nauczymy się kilku magicznych trików. Jednym z nich będzie wyczarowanie wielkiego ogrodu. W kwietniu pogoda bywa kapryśna, więc nie zabraknie parasola o specjalnych właściwościach. Przygotujcie się na dużo ruchu przy dobrej zabawie!

Dziecinada – mały cyrk to kolejna odsłona cyklu edukacyjnego Dziecinada. Tym razem treści są skierowane do dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców. Spotkania rozpoczną ciekawe i dynamiczne gry, które rozgrzeją uczestników oraz na przykład wzmocnią ich orientację w przestrzeni. Kolejnym punktem każdego spotkania będzie interaktywny mini pokaz sprzętu, na którym będziemy później trenować. Zajęcia będą prowadzone  metodą Pedagogiki cyrku, stąd nauka wszystkich trików będzie podzielona na małe etapy.

 

Wydarzenia w ramach cyklu „Dziecinada – mały cyrk” odbywają się przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz są objęte patronatem przez portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej