W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wojtek Mazolewski z płytą „Yūgen” | Premiera płyty

Wojtek Mazolewski z płytą „Yūgen” | Premiera płyty
Data rozpoczęcia 2021-10-29
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

29 października swoją premierę będzie miał nowy album Wojtka Mazolewskiego zatytułowany „Yūgen”. Tego samego dnia artysta wystąpi na scenie Centrum Kultury w Lublinie, prezentując utwory z wydanego właśnie krążka. 

Gitara jest dla mnie wehikułem czasu, talizmanem, lekarstwem, które teleportuje mnie do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe. To powrót do korzeni. Album „Yūgen” to mój osobisty zachwyt nad wszechświatem i jego nieograniczonym potencjałem. Grając, czuję świat pięknym, urozmaiconym, pełnym różnorodnych form życia inspirującym miejscem, gdzie każdy może być szczęśliwy będąc sobą. Dziękuję każdej z osób, którą dane mi było spotkać. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności za wszystko, co mnie spotkało na mojej drodze.

Wojtek Mazolewski

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej