W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wrażliwe jak dziecko | wystawa

Wrażliwe jak dziecko | wystawa
Data rozpoczęcia 2023-09-07
Data zakończenia 2023-09-28
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – parter
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na wystawę pod tytułem „Wrażliwe jak dziecko”. To zbiór 12 unikalnych prac artystycznych, które powstały w celu ukazania wyzwań, z jakimi borykają się dzisiaj najmłodsi. Ta niezwykła ekspozycja jest próbą zagłębienia się w świat uczuć i myśli dzieci, abyśmy my jako dorośli mogli lepiej je zrozumieć. Obrazy uznanych artystek, takich jak m.in. Emilia Dziubak, Joanna Rusinek, Nika Jaworowska-Duchlińska, Joanna Bartosik i Marianna Sztyma odsyłają do ważnych pytań o kondycję psychiczną dzisiejszego dziecka.

Przy obrazach znajdują się QR kody, które przekierowują do artykułów opublikowanych w magazynach „Newsweek Psychologia Dziecka” i „Newsweek Psychologia Nastolatka”, których autorami i autorkami są eksperci z dziedziny psychologii i psychoterapii dzieci oraz młodzieży.

Partnerem wystawy jest Fundacja ING Dzieciom.

Wystawa czynna: 7–28 września 2023, pon.–pt., godz. 10.00–17.00

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej