W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wschody – Recital Agaty Struzik "Śpiewam kino!”

Wschody – Recital Agaty Struzik "Śpiewam kino!”
Data rozpoczęcia 2014-04-11
Godzina rozpoczęcia 21:00
Kategoria Koncert

Pierwszy festiwalowy dzień Wschodów zakończy Agata Struzik (laureatka I nagrody podczas ubiegłorocznej edycji) i Alex Krzyżanowski z recitalem „Śpiewam kino!”. To widowisko w pełnym wymiarze słowno-muzyczno-audiowizualne, które w Lublinie zostanie zagranie w formie akustycznej. Piosenki z polskich i zagranicznych filmów, aranżowane w sposób autorski, przeniosą widzów w świat kina. W recitalu pojawią się również piosenki autorskie muzyków.

Agata Struzik – wokalistka i skrzypaczka, studentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie. Na co dzień pracuje jako instruktor wokalny w Szkole Piosenki E. Zapendowskiej i A. Głowackiego, w Centrum Artystycznym Scena oraz gra i śpiewa w zespole Haliny Mlynkovej. Muzyka najbliższa jej sercu to jazz oraz piosenka artystyczna. Ostatnio, poszukując innych brzmień, zaczęła grać na gitarze basowej, którą również wykorzysta w recitalu.

Alex Krzyżanowski - pianista, student Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie. Pracował pod kierunkiem wybitnych pedagogów m.in. w Rosji, Japonii, Korei, Niemczech. Oprócz muzyki klasycznej, interesuje się muzyką elektroniczną, którą z wielką fascynacją w ostatnim czasie się zajmuje.

Wstęp wolny.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej