W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wschody - Recital Jacka Bończyka i Zbyszka Krzywańskiego

Wschody - Recital Jacka Bończyka i Zbyszka Krzywańskiego
Data rozpoczęcia 2014-04-11
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Wschody rozpocznie Jacek Bończyk i Zbyszek Krzywański z recitalem „Czarno-białe ślady”. Na to spotkanie złożą się głównie piosenki z repertuaru Republiki. Historia tego, co usłyszymy, sięga 2002 roku, kiedy obaj muzycy spotkali się podczas jednego z ostatnich koncertów grupy w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Bończyk zainspirowany siłą przekazu tej muzyki oraz Krzywański, wówczas gitarzysta Republiki, zaaranżowali wspólny projekt „Depresjoniści”, poświęcony pamięci Grzegorza Ciechowskiego.

W programie koncertu między innymi: „Biała flaga“, „Sexy doll“, „Śmierć w bikini“, „Obcy astronom“, „Nie pytaj o Polskę“, „Nieustanne tango“, „Odchodząc“ „Koniec czasów“ oraz songi Depresjonistów w aranżacjach ex-gitarzysty Republiki.

Bilety (do kupienia w Szklanym Kiosku w Chatce Żaka): przedsprzedaż – 15 zł ulgowe, 20 zł normalne; podczas trwania festiwalu – 20 zł ulgowe, 25 zł n

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej