W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wykład pt. "Natural Voice Perfection"

Wykład pt. "Natural Voice Perfection"
Data rozpoczęcia 2012-06-15
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wykład

Natural Voice Perfection to pierwszy z wykładów organizowany w tym roku w ramach projektu "Lublin Blues Session" realizowanego przez Fundację Absolwentów UMCS.

Wykład poprowadzi Sonia Lachowolska, instruktorka śpiewu.

Sonia Lachowolska (Kraków) – wokalistka, nauczycielka jogi wykorzystująca techniki jogiczne w nauczaniu prawidłowej emisji głosu. Muzyką i tańcem zajmuje się od dziecka. Jest inicjatorką i organizatorką pierwszych edycji międzynarodowych warsztatów wokalnych w Krakowie. Obecnie pracuje jako wykładowca w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Prowadzi warsztaty wokalne w Polsce, Hiszpanii i Irlandii. Specjalizuje się w emisji głosu, stylistyce wokalnej, rehabilitacji głosu. Współpracuje z artystami różnych dziedzin, wokalistami klasycznymi, rozrywkowymi, aktorami, nauczycielami śpiewu, prezenterami. Organizuje warsztaty wokalne, zapraszając do polski największe światowe sławy pedagogiki wokalnej. Jest nauczycielem mentorem w IVTOM (International Voice Teachers of Mix).

Wstęp wolny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej