W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyśnione opowieści | warsztaty rodzinne inspirowane książką dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA

Wyśnione opowieści | warsztaty rodzinne inspirowane książką dla dzieci w wieku 3–6 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-03-04
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Nocny świat jest bardzo tajemniczy. To czas, w którym przenosimy się w niezwykłą krainę snów. Czy pamiętacie co wam się śni? Podczas warsztatów porozmawiamy o snach. Zastanowimy się, czy ktoś je chroni oraz jakie mają kolory. Na wystawie „Piosenka o mojej rodzinie” postaramy się poszukać dźwięków i przedmiotów, które się w nich pojawiają. W pracy twórczej odpowiecie o swoim najpiękniejszym śnie.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty prowadzone są do środy (1.03) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 90 minut.

Prowadzenie: Michał Rachwalski, edukator Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.