W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Wystawa członków Zarządu TPSP kadencji 2016-2019

Data rozpoczęcia 2019-04-19
Data zakończenia 2019-05-08
Miejsce Galeria TPSP "Przy Bramie", ul. Grodzka 34/36
Organizator Galeria TPSP "Przy Bramie"
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Wystawa prezentuje malarstwo osób, które niezależnie od zaangażowania w pracę na rzecz TPSP w Lublinie znajdowały czas na pracę twórczą.
Członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie to osoby o kilkudziesięcioletnim stażu twórczym. Zebrane na wystawie obrazy prezentują szeroki wachlarz inspiracji: od realistycznych pejzaży i martwych natur aż po abstrakcje inspirowane formami przyrody takimi jak muszle czy kamienie. Każdy z autorów wykształcił własny, rozpoznawalny styl, który nadal doskonali, zapuszczając się jednak niekiedy w rejony nowe i eksperymentalne. Prezentowane prace pochodzą z różnych okresów ich twórczości i stanowią przekrój dotychczasowego dorobku.

Uczestnicy wystawy: Krzysztof Bartnik, Krystyna Puzoń, Krystyna Rakowska, Agnieszka Szady, Maria Teresińska-Wieczorek, Urszula Uklejewska, Alina Zachariewicz, Anna Zgódka. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne