W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa: Eckhard Ischebeck Geschöpfe & Gewächse/Natura Stworzenia

Data rozpoczęcia 2014-09-05
Data zakończenia 2014-09-30
Miejsce Biblioteka Multimedialna "Biblio", ul. Szaserów 13-15
Kategoria Wystawa

Eckhard Ischebeck Geschöpfe & Gewächse/Natura Stworzenia

Artysta o sobie:
"Chętnie włóczę się w poszukiwaniu niezwykłych, odległych, intrygujących miejsc. Za pomocą obiektywu mojego aparatu kolekcjonuję obrazy i wrażenia, które zabieram ze sobą do domu i przetwarzam, aż zaczną odzwierciedlać moje marzenia. Aparat jest "zbieraczem" moich marzeń, a zdjęcia - odzwierciedleniem mojego sposobu patrzenia na świat. Właśnie taki jest w moich oczach: dziwny, niesamowity i piękny!
Na tej wystawie po raz pierwszy prezentuję tak liczne zdjęcia pokazujące twory przyrody. Ciekawi mnie interakcja pomiędzy człowiekiem i naturą, to w jaki sposób osoba i otoczenie, w jakim się znajduje, wpływają na siebie nawzajem. To napięcie buduje szczególną atmosferę jedności w konflikcie."

Eckhard Ischebeck - urodził się w Münster, w 2000 r. ukończył szkołę aktorską w Saarbrücken i od tej pory pracuje na scenach niemieckich teatrów; od 2009 r. mieszka w Rostocku - tam zaczął zajmować się fotografią. Jego zdjęcia były prezentowane na licznych wystawach w Berlinie i Rostocku, m.in. w Palette, Maya Galerie i Bühne 602. Podczas gdy fotografię przyrody i obiektów przemysłowych traktuje w niekonwencjonalny sposob, w fotografii portretowej interesuje go przede wszystkim inscenizacja.

Wystawę będzie można oglądać od 5 do 29 września w godzinach otwarcia Biblio (pon.- piątek 9:00-19:00, soboty 9:00-14:00).

Najważniejsze wydarzenia cykliczne