W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa fotograficzna pt.”Z wyspą w środku- podróż wśród ludzi i miejsc Sycylii”

Wystawa fotograficzna pt.”Z wyspą w środku- podróż wśród ludzi i miejsc Sycylii”
Data rozpoczęcia 2015-12-04
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej, Radziszewskiego 11
Udział Bezpłatny
Kategoria Akcja

Centrum Kultury i Sztuki Chińskiej He Shuifa UMCS zaprasza na prezentację wystawy fotograficznej pt.”Z wyspą w środku- podróż wśród ludzi i miejsc Sycylii” autorstwa Charley Fazio – fotograf , grafik , reżyser.

Spotkanie z autorem i otwarcie wystawy odbędzie się 4 grudnia 2015 o godzinie 14.00. 

Charley Fazio urodził się w Palermo, ale dzieciństwo spędził w małym miasteczku Galati Mamertino w prowincji Messina. Ukończył Uniwersytet w Palermo Wydział Geologii. Miłość do ziemi, do przyrody, do krajobrazów górskich stanie się jednym z głównych tematów w pracach artysty. Po ukończeniu studiów zaczyna aktywnie angażować się w świat fotografii, uczestniczy w kursach mistrzowskich znanych fotografów Palermo i Catanii. Zaczyna tworzyć własne prace fotograficzne. W 2008 roku jego fotografia pod tytułem "Życie jest piękne", została wyróżniona na prestiżowym , międzynarodowym konkursie Sony World Photography Awards, wśród 25.000 fotografów na całym świecie ,gdzie wszedł do pierwszej dziesiątki w swojej kategorii. W ten czas Charley Fazio był oficjalnym fotografem włoskiego aktora Gianfranco Jannuzzo, Przez dwa lata artysta był w półfinale w prestiżowym konkursie fotograficznym National Geographic Italia. Jego zdjęcia są zamieszczone na oficjalnej stronie National Geographic Italia www.nationalgeographic.it W 2013 roku został wybrany przez Konsorcjum DOC vini Soave (Soave, VR) dla kampanii Reklamowej 2014 tworząc serię plakatów na temat produkcja włoskiego wina. Współpracuje z czasopismem Marcopolo jako fotograf oraz z magazynami Dove, F, D Donna, I grandi vini, I love Sicilia, Diari di viaggio, Alice Cucina , La cucina italiana ecc. Kontynuuje współpracę z National Geographic Italia. Współpracuje z Akademią Sztuk Pięknych w Palermo. W ostatnich latach artysta dużo podróżuje i prezentuje swoją twórczość za granicą – USA, Anglia, Niemcy, Holandia, Polska. W kwietniu 2016 roku prace Charley Fazio będą pokazane w galerii Agora w Nowym Jorku.

opracował: Danylo Tkanko