W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa fotografii: Kaja Kurczuk "Pejzaż uliczny"

Wystawa fotografii: Kaja Kurczuk "Pejzaż uliczny"
Data rozpoczęcia 2016-02-11
Data zakończenia 2016-02-29
Miejsce Galeria Biblioteki, Lublin, ul. Narutowicza 4
Kontakt Wystawa dostępna w godzinach pracy Biblioteki.
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza na wystawę fotografii: Kaja Kurczuk "Pejzaż uliczny". 

Kaja Kurczuk jest studentką Wydziału Artystycznego UMCS. Z fotografią związana jest od sześciu lat. Od 2009 roku współpracuje na planach filmowych, głównie wykonując fotosy. Interesuje ją przede wszystkim felieton fotograficzny. Od kilku lat śpiewa, uczestniczy w warsztatach wokalnych. Jest laureatką nagrody głównejOgólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej "Wschody" (2015). Nominowana została do konkursu na 51. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W fotografii  najważniejsze  jest  dla  niej  uchwycenie  chwili  i  kadr.  Zdjęcie  ma przede wszystkim mówić, a siłą obrazu jest kontekst, zaś podstawowym tworzywem jest rzeczywistość, którą poddaje interpretacji, tworząc nowe znaczenia.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej