W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa fotografii Piotra Cypriana Olesiejuka

Data rozpoczęcia 2010-10-08
Data zakończenia 2010-10-30
Miejsce "Galeria Po 111 Schodach", ul. Bernardyńska 14a
Kategoria Wystawa

Galeria po Schodach zaprasza na wystawę fotografii Piotra Cypriana Olesiejuka.
Piotr Cyprian Olesiejuk – urodził się w 1992 roku w Białej Podlaskiej. Uczy się w klasie maturalnej o profilu matematyczno-fizyczno-geograficznym I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Mieszka w Leśnej Podlaskiej.
Fotografią interesuje się od gimnazjum. Od 2007 roku jest członkiem koła fotograficznego Miejskiego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej. Stypendysta Województwa Lubelskiego - stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej w 2010 roku. Interesuje się też filozofią.

Wystawa jest pierwszą indywidualną wystawą Piotra i jest dodatkową nagrodą za Wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie - przestrzeń ekopozytywna” za fotografię „Oczekiwanie" - Lublin, grudzień 2009.

Wystawa czynna w godz. pn.-pt. 9-19, sob. 9-15.

Wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne