W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA

Wystawa: II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa LUBELSKA WIOSNA
Data rozpoczęcia 2023-05-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Wystawa

Na wystawie pokonkursowej „Lubelska Wiosna” zaprezentowane zostaną prace zakwalifikowane do wystawy. To konkurs o zasięgu ogólnopolskim, mający na celu promowanie i wpieranie młodych artystów poruszających się w obszarze szeroko pojętego malarstwa. Skierowany jest dla osób do 35. roku życia – absolwentów kierunków artystycznych.  „Lubelska Wiosna” jest jedynym tego typu cyklicznym wydarzeniem o zasięgu ogólnopolskim po wschodniej stronie Wisły skierowanym do profesjonalistów w dziedzinie malarstwa. Jednocześnie w żaden sposób nieograniczającym twórców jeśli chodzi o temat, technikę i konwencję.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Lubelskiego, Prezydenta Miasta Lublin.

- wystawa czynne wt-czw w godz. 13:00-18:00 oraz pt-nd 12:00-18:00.

- więcej na lubelskawiosna.CSKlublin.pl  

- bilety w kasie CSK oraz na bilety.CSKlublin.pl

 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej