W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: Jarosław Modzelewski

Wystawa: Jarosław Modzelewski
Data rozpoczęcia 2014-05-10
Data zakończenia 2014-06-23
Miejsce Galeria Wirydarz, ul . Grodzka 19
Kategoria Wystawa

Galeria Wirydarz zaprasza na 100. (!) wystawę prezentującą twórczość Profesora Jarosława Modzelewskiego, artysty związanego z warszawską ASP, współzałożyciela słynnej "Gruppy"

Wystawę będzie można oglądać od 10 maja do 23 czerwca 2014. Pokazane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty, będzie to pierwsza wystawa tego wybitnego artysty w Lublinie.

Wystawa ta zbiega się z obchodami jubileuszu 15-lecia istnienia Galerii Sztuki Wirydarz, oraz 30 lecia działalności menadżerskiej i organizacyjnej w kulturze i sztuce jej właściciela i założyciela- Piotra Zielińskiego. Zaprosiliśmy na ten dzień wszystkich artystów, którzy wystawiali w galerii, a obchodom jubileuszu będzie towarzyszył koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy. Wydajemy okazjonalne druki: zbiorczy katalog ze 100 wystaw oraz katalog wystawy prof. Modzelewskiego a także specjalnie zaprojektowany plakat autorstwa Andrzeja Dudi Dudzińskiego.