W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa Magdaleny Brauze "Nieoczywiste. Moje imaginarium"

Wystawa Magdaleny Brauze "Nieoczywiste. Moje imaginarium"
Data rozpoczęcia 2023-10-19
Data zakończenia 2023-11-15
Miejsce Galeria OKNA Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Galeria OKNA Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

Galeria OKNA Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie zaprasza na wystawę Magdaleny Brauze "Nieoczywiste. Moje imaginarium". 

Autorka o swojej twórczości: Jako artystka, jestem osobą dość elastyczną twórczo. Maluję głownie akwarelą, akrylem i tuszami alkoholowymi. Obrazy, które zaprezentuję na najbliższej wystawie, tworzę w technice pouringu - czyli malowanie płynnymi farbami akrylowymi, które są przeze mnie uprzednio odpowiednio przygotowane, aby osiągnąć efekt, który zamierzyłam. Technika ta daje ogromne możliwości tworzenia unikatowych prac w dziedzinie abstrakcji - nieoczywistych form i przenikania barw. Żadna praca nie będzie powtórzona, podobnie jak odcisk palca. Malowanie w tej technice jest niezwykle ekscytujące w trakcie powstawania obrazu, gdzie na bieżąco dzieje się bardzo wiele procesów. Sprawia to, że mogę dowolnie modyfikować efekty, aby uzyskać ten, który ostatecznie ze mną rezonuje.

Wystawa będzie czynna do 15 listopada 2023 roku.

Wstęp wolny. Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.