W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa Modelki Hartwiga

Data rozpoczęcia 2012-02-24
Data zakończenia 2012-03-08
Kategoria Wystawa

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do obejrzenia wystawy pt. Modelki Hartwiga

wystawa jest prezentowana w Galerii 31 MBP.

Eksponowane są unikatowe fotografie eleganckich kobiet, ustawionych w wyrafinowanych pozach, wykonane ze szklanych negatywów Edwarda Hartwiga z lat 30.

Wystawę przygotowała lubelska Galeria Fotografii Prospero (Krakowskie Przedmieście 52), w setną rocznicę urodzin słynnego fotografa w 2009.

Wystawa była już wcześniej pokazywana, ale ponowne jej zaprezentowanie w Galerii 31 będzie z pewnością przyjęte z wielką sympatią przez odwiedzających bibliotekę czytelników.

Planowany jest uroczysty finisaż8 marca 2012, z udziałem Bartłomieja i Radosława Bułtowiczów oraz młodzieży Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania ze specjalności fotografia, na którym młodzież wysłucha o Edwardzie Hartwigu i tajemnicach jego warsztatu fotograficznego, a także weźmie udział w warsztatach z fotografii czarno-białej.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne