W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: „No name” Albert Södgård

Wystawa: „No name” Albert Södgård
Data rozpoczęcia 2022-09-16
Data zakończenia 2022-10-16
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Aleja Kultur +1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Albert Södgård w swojej monochromatycznej i kontrastowej twórczości pragnie podkreślać miejsca zapomniane i opuszczone, takie które wypełnione są wspaniałym klimatem, tajemniczą aurą i pozostawionymi tam na zawsze ludzkimi historiami. Artysta fotografuje kobiety z niepowtarzalną osobowością, świadome współtworzenia sztuki. Artysta nie nadaje tytułów swoim pracom, oddaje możliwość własnej interpretacji. 

Urodzony w 1983r. w Lublinie. Jego twórczość została doceniona na wielu konkursach fotograficznych m.in. w Tokio, Paryżu, Nowym Yorku czy Londynie. Od dwóch lat tworzy projekt  mający na celu utrwalenie w pamięci wartościowych historycznie, opuszczonych miejsc. Inspiruje się muzyką, literaturą oraz obserwacja otaczającego świata. Daje sobie totalną wolność tworzenia, a widzom totalną wolność interpretacji.

Wystawa czynna do 16 października 2022. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej