W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: Oczekiwanie...cd. Tomasz Bielski – malarstwo

Wystawa: Oczekiwanie...cd. Tomasz Bielski – malarstwo
Data rozpoczęcia 2023-09-01
Godzina rozpoczęcia 17:00
Data zakończenia 2023-09-20
Miejsce Galeria TPSP "Przy Bramie" ul. Grodzka 34/36
Organizator Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Tomasz Bielski urodził się w Białymstoku. Ukończył wyższe studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz podyplomowe na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk im. E. Gepperta we Wrocławiu. Jest członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie. Brał udział w wielu plenerach malarskich, wystawach poplenerowych, wystawach zbiorowych. Jest autorem czterech wystaw indywidualnych. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej, akrylowej, pastelowej a także formy przestrzenne.

O wystawie:

„W mojej twórczości zawsze interesowałem się człowiekiem oraz relacjami międzyludzkimi. Sporo czasu poświęciłem portretowaniu, starając się ukazać emocje modeli. Od pewnego czasu zwracam uwagę na fakt, że olbrzymią część naszego życia wypełnia oczekiwanie. Towarzyszy nam na każdym jego etapie. Prace prezentowane na tej wystawie są wynikiem próby zmierzenia się z niektórymi zagadnieniami, związanymi z tym tematem”.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej