W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa pokonkursowa "Książka dobrze zaprojektowana - zacznijmy od dzieci"

Data rozpoczęcia 2015-02-13
Data zakończenia 2015-03-09
Miejsce Filia nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, ul. Bursztynowa 20
Kategoria Spotkanie

Miejska Biblioteka Publiczna i Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS zapraszają na wystawę pokonkursową "Książka dobrze zaprojektowana - zacznijmy od dzieci".

Wernisaż z udziałem Krystyny Lipki-Sztarbałło - 13 lutego 2015, godz. 13.00

Ekspozycja prezentuje wszystkie prace nagrodzone w konkursie, plansze i makiety, które tym razem nie zostały zamknięte w gablotach, lecz udostępnione odwiedzającym do przeglądania. Zapraszamy na wystawę ilustratorów, wydawców, projektantów, bibliotekarzy, studentów i wszystkich sympatyków pięknie wydanych książek dla dzieci.

Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej trwa od 9 lutego do 9 marca 2015 r. i jest udostępniona w Filii nr 30 przy ul. Braci Wieniawskich 5 oraz w Filii nr 35 przy ul. Bursztynowej 20.

Obecność tej wystawy w Lublinie to kolejny przykład współpracy Instytutu Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS z Miejską Biblioteką Publiczną.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne