W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa prac Agnieszki Kaczan i Marcina Kaczana

Wystawa prac Agnieszki Kaczan i Marcina Kaczana
Data rozpoczęcia 2011-05-16
Data zakończenia 2011-05-30
Miejsce Akademickie Radio Centrum, ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wystawa

Agnieszka Kaczan - ur. 10.10.1984r w Lublinie. Absolwentka PLSP w Nałęczowie, oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom uzyskała w 2010r w pod kierunkiem dr hab. Wiesława Procia. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych. Pierwsza wystawa indywidualna odbyła się w Galerii "Staromiejskiej" w Lipcu 2010r. W cyklu "Obiekty" poprzez materie i kolor, artystka oddaje piękno już nie potrzebnych, zużytych części maszyn dotkniętych przez czas.

Marcin Kaczan - ur. 07.07.1984r w Lublinie. Absolwent Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Adama Styki. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych. W swoim malarstwie porusza temat relacji miedzy ludzkich na przykładzie własnych doświadczeń.