W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa prac Jakuba Stępnia „Hakobo”

Wystawa prac Jakuba Stępnia „Hakobo”
Data rozpoczęcia 2012-10-25
Data zakończenia 2012-11-09
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wystawa

Jakub Stępień „Hakobo” (ur. 1976) należy do 50 najważniejszych obecnie plakacistów na całym świecie (według Johna Fostera, autora książki New Masters of Poster Design: Poster Design for the Next Century). Doskonale czuje się również w identyfikacji wizualnej, działaniach na pograniczu sztuki i dizajnu, w modzie i ogólnie – grafice użytkowej. Współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w kraju, m.in. z Muzeum Sztuki w Łodzi, CSW Zamek Ujazdowski, Galerią Design – BWA Wrocław. W swoich realizacjach prezentuje charakterystyczny styl, inspirowany zarówno tradycyjnym graficznym rzemiosłem, jak i kulturą ulicy. Zbiór jego prac obejmuje zarówno zdyscyplinowane, proste układy, jak również realizacje wynikające z fascynacji kamuflażem, graficznym noizem i estetyką nadmiaru.

Celem mojej pracy jest skuteczne budowanie wizerunku idei, marki, wydarzenia. Tworzę skupiając się na przekazaniu treści w odpowiednio intrygującej formie. Hakobo

www.hakobo.art.pl

Wystawa czynna 25 października – 9 listopada w godzinach 9:00 – 18:00.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej