W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa sensoryczna: Kostka – Gra zmysłów

Wystawa sensoryczna: Kostka – Gra zmysłów
Data rozpoczęcia 2021-12-05
Data zakończenia 2021-12-15
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala wystawowa, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Bezpłatna wejściówka
Kategoria Wystawa

„Kostka – Gra zmysłów” to wystawa sensoryczna, która jest wyprawą dzieci w świat faktur, tekstur, dźwięków i zapachów oraz gry światła i cienia. Każdy zwiedzający instalację będzie mógł w przyjaznych sensorycznie warunkach doświadczać przeróżnych wrażeń płynących z przestrzeni, angażując po kolei prawie każdy ze zmysłów. Wydarzenie dla dzieci w spektrum autyzmu w wieku 3-10 lat 
Prowadzenie: Emilia Kietlińska-Drozd

Udział w wystawie jest bezpłatny. Na oprowadzanie i zabawę sensoryczną zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury w Lublinie.

Wydarzenie organizowane przez Fundację Kultura Enter. Projekt współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.