W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa "Szkice z Grolsh Pub"

Wystawa "Szkice z Grolsh Pub"
Data rozpoczęcia 2010-04-19
Data zakończenia 2010-04-30
Miejsce "Galeria Po 111 Schodach", ul. Bernardyńska 14a
Kategoria Wystawa

Joanna Bielińska pochodzi z Józefowa koło Otwocka.
Jest absolwentką PLSP w Warszawie i Instytutu Wydziału Artystycznego na kierunku Grafiki w Lublimie. Obecnie zajmuje się wykonywaniem rzeźb w kamieniu.
Joanna uczestniczyła w wystawach zbiorowych w warszawskiej „Zachęcie” w 2000r. i w lubelskiej „Chatce Żaka” w 2003r. Miała wystawy indywidualne w Józefowie w 1999r. oraz w Lublinie w 2001.r i 2003r.

Wystawa "Szkice z Grolsh Pub" została zrealizowana z wybranych szkiców wykonywanych w Grolsch Pubie, podczas odbywających się tam regularnie spotkań dżem session, na przestrzeni ostatniego roku. Szkice te są impulsywnym zapisem nastrojów i stanów emocjonalnych muzyków. Poprzez swe zaangażowanie i szczerość gry, zarażają słuchaczów pewnego rodzaju transem i skupieniem.
Pretekstem do zorganizowania wystawy jest decyzja wyjazdu z Lublina. Jest to rodzaj pożegnania z przyjaciółmi i z miastem, w którym Joanna spędzila 10 ostatnich lat życia.

Wystawa czynna do 30 kwietnia 2010.
Poniedziałek-piątek w godz. 9-19.30,
Sobota w godz. 9-15.30,

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej