W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Występ kabaretów PoMimochodem i Masakra

Występ kabaretów PoMimochodem i Masakra
Data rozpoczęcia 2010-02-16
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Kabareton

Takiego spektaklu PoMimochodem jeszcze nie było. W prawie zupełnie nowym programie satyrycznym nie zabraknie słownych fajerwerków, szampańskich żartów i iskrzących się point. Najważniejszą rolę odegra w tym programie publiczność, choć nie zabraknie gości specjalnych, którzy zgodzili się uświetnić kabaretowe show. Na scenie "pojawią się" m.in. Tomasz Jacyków, Michał Piróg oraz Agnieszka Chylińska.

Kabaret PoMimochodem powstał w 2004 roku z inicjatywy studentów kierunku Animator i Menedżer Kultury UMCS. Przez 6 lat swojej działalności wielokrotnie prezentował się na różnego rodzaju imprezach i przeglądach kabaretowych, gdzie zdobywał wyróżnienia i nagrody. Najważniejszymi sukcesami kabaretu są: II nagroda podczas II Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych w Warszawie,II nagroda na V Siedleckiej Nocy Kabaretowej, "Czarna Cegła" - nagroda za najczarniejszy humor w kategorii Piosenki Debilnej podczas Festiwalu Wrocek 2005.

Pierwszy występ kabaretu Masakra odbył się 8 marca 2008 z okazji Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Poniatowej. Od tamtej pory kabaret wystąpił na wielu imprezach niemal w całej Polsce. Premierowy program pt. "Program Pierwszy Lepszy" został doceniony na wielu przeglądach i konkursach. Wśród nich na Mazowieckim Przeglądzie kabaretów KAB-URA 2008 w Warszawie, Wojewódzkich Spotkaniach Kabaretowych "Kąkolewisko 2008", gdzie kabaret dostał dwie nagrody specjalne oraz na przeglądzie kabaretów młodzieżowych "Krzywe Zwierciadła 2009", gdzie zdobył nagrodę za skecz "Szkoła z klasą". Z tym samym programem kabaret zakwalifikował się również do eliminacji regionalnych PaKI 2009 (27 lutego program został zaprezentowany w słynnej sali krakowskiego klubu "Rotunda") oraz finału Jednodniowego Autorskiego Przeglądu Kabaretów Ogólnopolskich "JAPKO 2009".

Wstęp 5 zł.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej