W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Z kim do łóżka...rozmowy o tytułach, autorkach i autorach

Data rozpoczęcia 2018-11-09
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Spotkanie, podczas którego Joanna Chapska zapyta Michała Nogasia o jego ulubione lektury.

Jesienią pojawiło się wiele nowych tytułów. Które okazały się wartymi czekania i czytania, a których przeczytanie można sobie darować? Zapytamy naszego gościa o nowości, ale także o książki, które sprawiły, że czytanie stało się jego zawodem.

Michał Nogaś – dziennikarz prasowy i radiowy. W latach 2000-2016 był związany z Programem III Polskiego Radia. Obecnie w dziale kultury „Gazety Wyborczej”. Rozmawia z pisarzami z całego świata, poleca książki, prowadzi spotkania, co tydzień przygotowuje kolejny odcinek Radia Książki. Tata Jagody.

Opis cyklu: W piątkowe popołudnie raz w miesiącu spotkamy się po to, by dowiedzieć się, po jaką książkę sięgnąć przed snem. Co nowego pojawiło się na rynku wydawniczym albo do której pozycji warto wrócić po czasie. Zaproszeni przez nas goście: pisarze, aktorzy, dziennikarze, artyści podzielą się z nami swoimi literackimi fascynacjami. Usłyszymy także fragmenty wybranych przez gości tekstów w wykonaniu znanych lubelskich głosów. Będzie również czas na podzielenie się swoimi ulubionymi książkami. Zapraszamy na spotkania z literaturą przy kawie i herbacie. Po powrocie do domu nie będziecie mieć wątpliwości, z kim warto pójść do łóżka.

Kurator – Mateusz Nowak

Najważniejsze wydarzenia cykliczne