W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zabawa wystawą – warsztaty rodzinne Paula Wiersbinskiego dla dzieci w wieku 7–12 lat

Zabawa wystawą – warsztaty rodzinne Paula Wiersbinskiego dla dzieci w wieku 7–12 lat
Data rozpoczęcia 2022-01-15
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 7–12 lat wraz z opiekunami/opiekunkami na warsztaty, które przeprowadzi artysta Paul Wiersbinski.

Wydarzenie jest realizowane w związku z projektem Improvisa w ramach rezydencji artystycznej.

Uwaga! Na zajęciach dzieci będą korzystać z aplikacji na smartfony – organizatorzy proszą o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Korzystając z aplikacji Improvisa, zajmiemy się tematem narracji i improwizacji. Podczas warsztatów będziemy bawić się wystawą – zrobimy zdjęcia wystawianym pracom, a następnie je wydrukujemy – będziemy je modyfikować i ponownie wprowadzać do aplikacji. Wspólnie się postaramy napisać własne historie do prezentowanych na wystawach dzieł. Wykonamy też krótki film oraz galerię grafik, łącząc przestrzeń wirtualną i rzeczywistość.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 90 minut.
Prowadzenie: Paul Wiersbinski, rezydent programu Improvisa

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Wstęp: bezpłatny
Zapisy na warsztaty do środy (12.01) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego).

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej