W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaczarowane opowieści ozdób choinkowych – warsztaty z Cyklu "My Mamy – Drugie Oblicze"

Zaczarowane opowieści ozdób choinkowych – warsztaty z Cyklu "My Mamy – Drugie Oblicze"
Data rozpoczęcia 2014-12-04
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

W ramach Cyklu "My Mamy" zapraszamy na warsztaty, podczas których Mamy wykonają gipsowe ozdoby świąteczne. Dzieci razem z Mamami je pokolorują, a później stworzą swoją własną świąteczną opowieść z ozdobami w roli głównej. Warsztaty poprowadzi Marta Wysocka, mama czteroletniej Kai, historyk sztuki, nauczycielka, pracownik redakcji, której pasją są wykonywanie biżuterii ze szlachetnych materiałów oraz tworzenie przeróżnych dekoracyjnych przedmiotów.

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy wyłącznie drogą mailową: zajecia@ddkweglin.pl
W temacie maila prosimy wpisać "My Mamy – ozdoby"

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamon, których talent był uśpiony zbyt długo! Mamo, jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: zajecia@ddkweglin.pl. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl