W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zacznij kochać design! – Warsztaty z Beatą Bochińską

Zacznij kochać design! – Warsztaty z Beatą Bochińską
Data rozpoczęcia 2017-04-08
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Warsztaty skierowane są do początkujących kolekcjonerów i miłośników pięknie zaprojektowanych przedmiotów codziennego użytku, którzy chcą zrozumieć gdzie i jak szukać polskich cennych obiektów z lat 50.–70. Podczas warsztatów każdy uczestnik pozna zarys historii powojennego wzornictwa w Polsce, pozna metody, rozpoznawania, opisywania, katalogowania i fotografowania przedmiotów oraz stworzy własny plan tworzenia kolekcji, która z upływem lat zyska na wartości.

Kiedy: 8 kwietnia 2017, godz. 11:00-13:30
Gdzie: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, Lublin
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia odbywają się drogą telefoniczną pod numerem: 81 5330818 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 16:30).


Beata Bochińska – historyczka designu, specjalistka w zakresie zarządzania designem i rozwoju produktu, kolekcjonerka. Autorka metodologii prognozowania trendów stylistycznych z wykorzystaniem profili klienta. W tym obszarze współpracuje z największymi sieciami wyposażenia wnętrz i producentami.      
Autorka kilkuset artykułów specjalistycznych, raportów i książek poświęconych zarządzaniu designem. Producentka i współautorka filmów dla TV i kontentu dla portali branżowych.  Wykładowczyni krytyki designu na Uniwersytecie Warszawskim i zarządzania rozwojem nowego produktu w SGH w Warszawie. Prowadzi dedykowane warsztaty dla firm z tworzenia korzyści biznesowych w oparciu o wykorzystanie designu oraz szkolenia dla kolekcjonerów i miłośników designu.

Spotkanie i warsztaty realizowane jest w ramach tegorocznej odsłony projektu „Patterns of Europe | Wzory Europy”.
W 2017 roku Lublin świętuje Wielki Jubileusz 700-lecia lokacji miasta na prawie magdeburskim. Przeżywając wspólnie ten niezwykły rok, chcemy inspirować się naszym dziedzictwem, umacniać poczucie dumy z Lublina, a także rozwijać miasto dla przyszłych pokoleń.