W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaginął w akcji | pokaz diaporam Radosława Bułtowicza

Zaginął w akcji | pokaz diaporam Radosława Bułtowicza
Data rozpoczęcia 2023-03-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Pokaz

Czy ucieczka to dobry sposób na przebodźcowanie? Czy pustostany i nieużytki to słuszny cel pielgrzymki? Czy matecznik jest ziemią obiecaną dla Włóczykija? Skąd bierze się chęć dezercji społecznej, niczym u samotnego pingwina-kamikadze? Próbą odpowiedzi na te pytania, będzie udźwiękowiona projekcja analogowa o charakterze performatywnym. Pokaz własnoręcznie obsłuży Radek, a udźwiękowi Malina i Ada Bułtowicz.

Realizacja inspirowana melodeklamacją Maliny Bułtowicz prezentowaną na wystawie „Piosenka o mojej rodzinie”.

Kiedy: 11.03.2023 (sobota), pokazy odbywają się o godz. 18.00, 18.20, 18.40
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze. Galeria dysponuje 6 przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Wydarzenie nieprzyjazne dla osób wrażliwych na intensywne bodźce sensoryczne.
Wstęp: w cenie biletu do galerii
Prowadzenie: Radek Bułtowicz

Radek /eRBu/ Bułtowicz – wizualny „oprawca” koncertów, spektakli teatralnych i wydarzeń m.in. z: Grażyną Auguścik, Tomaszem Stańko, Johnem Scofieldem, grupami Morion Trio, Dazkarieh, Ścianka, Melt Yourself Down. eRBu realizuje „mapping” sceny lub wnętrza, w myśl idei, że ekran to za mało. Często używa płynów w wizualizacjach – korzysta m.in. z diaskopów, co daje możliwość „zfalowania” ekranu i całej przestrzeni. Wymienione ornamenty tła wraz z wrażeniem animacji poklatkowej realizuje za pomocą urządzeń analogowych!