W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych
Data rozpoczęcia 2022-11-08
Godzina rozpoczęcia 17:15
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7 – sala 204 (wystawowa)
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 35 zł
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają  dzieci już od 1,5 roku wraz z rodzicami na zajęcia umuzykalniające. Pozwolą one dzieciom rozwijać naturalną potrzebę ruchu i zabawy w połączeniu z dźwiękiem, muzyką i rytmem. 

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

Program bazuje na grach i zabawach muzycznych, podczas których wykorzystywane są instrumenty, piosenki i zabawy ruchowe. Dzieci zachęcane są do naturalnej aktywności, spontaniczności i poznawania świata. Warsztaty wspomagają kształtowanie słuchu, poczucia rytmu i wrażliwości na muzykę. Maluchy poznają nowe piosenki, zagrają na różnych instrumentach, poćwiczą wymawianie poszczególnych sylab, a także rozwiną motorykę małą i dużą. Wiele zadań wymaga współpracy w parach z rodzicami, co wzmocni więź z dzieckiem i zapewni nowe metody wspólnej nauki i aktywnego spędzania czasu. Zajęcia prowadzone są przez psychologów i muzykoterapeutów.

Informacje praktyczne: 

Kiedy: 8, 15, 22, 29 listopada 2022 r.,
Dla kogo: dzieci od 1,5 roku życia do 6 lat wraz z pełnoletnimi opiekunami. Nawet jeśli nie uczestniczą aktywnie w zabawach, będąc w kontakcie z muzyką, kształtują słuch, poczucie rytmu i umiejętności społeczne.
Prowadzenie: Łukasz Rzepecki i Maria Rzepecka
Zapisy: przez formularz online, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt: 35 zł za jedno spotkanie

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej