W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zima w mieście: Operacja Mumia / ukraiński dubbing

Zima w mieście: Operacja Mumia / ukraiński dubbing
Data rozpoczęcia 2023-01-26
Godzina rozpoczęcia 10:45
Miejsce Kino Bajka, ul. Radziszewskiego 8
Organizator Kino Bajka
Udział Płatny
Kategoria Film

Tiril i Olivera czeka kolejne wyzwanie: czas zmierzyć się  ze starożytną klątwą faraona! Czy pomysłowym śledczym  uda się rozwikłać zagadkę wypadków w muzeum przed  otwarciem nowej wystawy?

Kiedy młodzi detektywi – Tiril i Oliver – dowiadują się  o dziwnych wydarzeniach w lokalnym muzeum, bez wahania  postanawiają przyjrzeć się im bliżej. Podczas przygotowań  do otwarcia ważnej wystawy poświęconej starożytnemu  Egiptowi, dochodzi do wypadków, za które podobno  odpowiada… klątwa prastarej mumii Tutenchamona. Ale czy to  jedyne wyjaśnienie? Czujni detektywi podejrzewają, że któryś  z pracowników muzeum musi być w to zamieszany. Czas na  prawdziwe śledztwo, zbieranie dowodów i łączenie tropów!  Tiril, Oliver (i ich wierny towarzysz, pies Ocho) muszą być  uważni, żeby niczego nie przegapić i zdążyć z rozwiązaniem  sprawy przed uroczystym wernisażem.

czas trwania: 74 minuty
produkcja: Norwegia, 2019

Powiązane:

Kino Bajka

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej