W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zmysło-dzielnia – międzypokoleniowe warsztaty tworzenia pomocy dotykowych

Zmysło-dzielnia – międzypokoleniowe warsztaty tworzenia pomocy dotykowych
Data rozpoczęcia 2018-10-21
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce Galeria Labirynt, Lublin, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Płatny
Koszt udziału 1 zł
Kategoria Spotkanie

Warsztaty tworzenia pomocy dotykowych dla osób z niepełnosprawnościami wzroku.

Podczas spotkania spróbujemy doświadczyć wystawy Stan rzeczy. Kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie w Galerii Labirynt w Lublinie innymi zmysłami niż wzrok. Porozmawiamy również o sposobach udostępniania sztuk wizualnych osobom niewidomym oraz przygotujemy pomoce dotykowe do kolejnych wystaw w Muzeum nad Wisłą .

Obiekty wykonane podczas warsztatów będą wykorzystywane podczas oprowadzań z audiodeskrypcją. Do udziału w takich spacerach zaproszeni są także uczestnicy i uczestniczki warsztatów, tak aby mogli zobaczyć swoje prace w działaniu.

Wydarzenie realizowane w ramach programu „W rzeczy samej” – działania zespołu „Użyj Muzeum” Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Galerii Labirynt. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 180 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/os.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.