W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zrób animację poklatkową | Lekcje Sztuki online

Zrób animację poklatkową | Lekcje Sztuki online
Data rozpoczęcia 2020-04-20
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce online
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Animacja poklatkowa to cykl zdjęć zawierający poszczególne fazy ruchu postaci lub przedmiotów, które, wyświetlane jedno po drugim, dają wrażenie samodzielnego poruszania się.

Zapraszamy do obejrzenia tutorialu, z którego dowiecie jak jak od początku do końca zrobić animację poklatkową w domowych warunkach. Tworzenie animacji poklatkowej to wyjątkowa umiejętność pozwalająca rozwijać wyobraźnię, pobudzającą kreatywność czy odkrywająca nowe możliwości twórcze. To doskonała zabawa, która uczy cierpliwości a jednocześnie daje nieograniczone pole dla wyobraźni.

Prowadzenie: Anna Chabros-Piłat i Artur Piłat

#zostańwdomu #nudyniema #warsztatykultury

Co się przyda?
Do wykonania ćwiczeń będziecie potrzebowali m.in. klocki Lego (lub podobne), plastelinę, papier kolorowy, aparat fotograficzny (może być telefon) oraz komputer na którym zmontujecie wasz film.

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

Kiedy: 20 kwietnia, godz. 11.00
Gdzie: premiera wideo na facebooku Warsztaty Kultury
Dla kogo: dla każdego