W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwiedzanie pasieki z miejskim pszczelarzem

Zwiedzanie pasieki z miejskim pszczelarzem
Data rozpoczęcia 2021-06-08
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Miejska Pasieka Artystyczna CSK, Sala Pszczelarska CSK
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Zwiedzanie

Zwiedzanie pasieki z miejskim pszczelarzem, wykład i prezentacja o miejskiej przyrodzie w kontekście atrakcyjności turystycznej miast. 


O godzinie 17:00 spotykamy się na parterze w holu przy wejściu głównym CSK. Marcin Sudziński oprowadzi po miejskiej pasiece i opowie o funkcjonowaniu pszczół w mieście.
O godzinie 17:30 wykład „Jak walory przyrodnicze podnoszą atrakcyjność turystyczną miast”. Jeśli pogoda pozwoli wykład odbędzie się na dachu wśród zielonych ogrodów CSK.
Wykład poprowadzi Barbara Wybacz, kulturoznawczyni, menadżerka, Prezeska Fundacji Dobre Towarzystwo.

Liczba osób ograniczona do 15. Zgłoszenia pod adresem: W tytule prosimy wpisać: „green week wykład na zielonych dachach”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach II Green Week w Lublinie „SPACER ŻYWIOŁÓW: woda, ziemia, powietrze”.
II Green Week w Lublinie obejmuje cykl działań edukacyjnych skierowanych do mieszkańców województwa lubelskiego. Główne tematy zajęć to odnawialne źródła energii, efektywność energetyczna, czyste powietrze, sposoby pozyskiwania wody i jej wykorzystanie w miejskich przestrzeniach zielonych, istotność tworzenia różnego typu „zielonych przestrzeni” jako alternatywy dla kurczącej się zieleni w mieście.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej