W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

3. LOTTO Półmaraton Lubelski w niedzielę

3. LOTTO Półmaraton Lubelski w niedzielę
23.10.201910:45

Już w najbliższą niedzielę (27 października) ulicami Lublina przebiegnie 3. LOTTO Półmaraton Lubelski. W związku z tym wydarzeniem na ulicach miasta wystąpią utrudnienia w ruchu. W czasie trwania biegu - od godz. 10:00 do godz. 13:00 - wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu. Na całej długości trasy pojawią się oznaczenia wydzielające pas dla biegaczy. Zachęcamy wszystkich, szczególnie kierowców, do zapoznania się z trasą biegu.

Szacunkowy czas wystąpienia utrudnień to:

  • 10:00 - 10:30 ul. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca `80, ul. Cukrownicza, ul. Stadionowa, ul. Muzyczna
  • 10:15 - 11:15 ul. Nadbystrzycka, Wąwóz Rury, ul. Juranda, ul. T Zana, ul. Nadbystrzyckiej,
  • 10:30 -⁠ 11:50 ul. Jana Pawła II, ul. Roztocze,
  • 10:45 -⁠ 12:10 ul. Wł. Orkana, ul. Armii Krajowej,
  • 10:55 - 12:40 ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Wileńskiej, ul. Głębokiej,
  • 11:00 -⁠ 13:00 ul. Ochotniczej, ul. Szczerbowskiego i ul. Piłsudskiego.

Na wszystkich wymienionych wyżej ulicach będzie obowiązywać czasowa zmiana w organizacji ruchu, prosimy kierowców o szczególne zwrócenie uwagi na rozstawione znaki drogowe i dostosowanie się do poleceń Policji i służb porządkowych, a w miarę możliwości korzystanie z objazdów i innych tras. Należy się także spodziewać opóźnień w kursowaniu komunikacji miejskiej, zachęcamy, aby zaplanować swoją podróż z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Równocześnie zachęcamy do kibicowania zawodnikom, a także zapraszamy do Miasteczka Biegowego na Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie (ul. Piłsudskiego 22), gdzie zaplanowane zostały wydarzenia towarzyszące oraz atrakcje dla kibiców.