W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Loteria Rozlicz PIT w Lublinie - zgłoszenia od 9 marca

14.02.202013:29

Przypominamy, że wszyscy mieszkańcy Lublina, którzy w rocznym rozliczeniu PIT wpiszą Miasto Lublin, będą mogli wziąć udział w loterii Rozlicz PIT w Lublinie, w której główną nagrodą jest samochód hybrydowy. W związku z wydłużeniem procedury wyboru operatora i uzyskania zgody na organizację loterii, informujemy, że rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń planowane jest od 9 marca.

Żeby wziąć udział w loterii należy:

  • złożyć deklarację PIT za rok 2019 w jednym z Urzędów Skarbowych w Lublinie, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT,
  • wskazać LUBLIN jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT,
  • od 9 marca do 30 kwietnia wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.lublin.eu/pit lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w punkcie obsługi loterii. Drukowane formularze zgłoszeniowe będą dostępne w każdym z 8 Biur Obsługi Mieszkańców tj: w Ratuszu, przy ul. Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Szaserów 13-15, Kleeberga 12, Jagiełły 10, Pocztowej 1, Żywnego 8.

W loterii Rozlicz PIT w Lublinie, oprócz samochodu będzie można wygrać inne cenne nagrody – rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, czytniki e-book, dyski zewnętrzne, nawigacje samochodowe. Nagrody zostaną rozlosowane po 15 maja.
Akcję zachęcania mieszkańców do rozliczania się z podatku dochodowego w Lublinie, Miasto rozpoczęło w 2019 roku. Podejmowane działania koncentrują się na kampanii informacyjnej mającej na celu podniesienie świadomości mieszkańców o tym, jak ważne jest, by rozliczać PIT w mieście, z którego zasobów korzystają na co dzień i partycypować w kosztach jego funkcjonowania.

Informacje dotyczące akcji Rozlicz PIT w Lublinie dostępne są na stronie internetowej: www.lublin.eu/pit