W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelskie CUP. Tomasz Wójtowicz zaprasza

03.09.201813:00

20 września na Hali Globus odbędzie się jubileusz pochodzącego z Lublina jednego z najlepszych zawodników w historii światowej siatkówki - Tomasza Wójtowicza. W ramach wydarzenia „Lubelskie CUP. Tomasz Wójtowicz zaprasza” odbędzie się towarzyski mecz piłki siatkowej mężczyzn pomiędzy drużynami grającymi w rozgrywkach Plus Ligi: Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów.

Mecz zostanie rozegrany 20 września o godzinie 18:30 w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Spotkanie uświetni obecność samego Mistrza Olimpijskiego z 1976 roku, który z okazji jubileuszu 65-lecia otrzyma okolicznościowe życzenia, wyróżnienia i urodzinowy tort.

Bilety na wydarzenie można kupić za pośrednictwem strony KupBilet.pl, sprzedaż stacjonarną prowadzą salony EMPiK, KOLPORTER i punkty STS. Ceny biletów wynoszą od 10 zł do 60 zł.

Tomasz Wójtowicz - to urodzony w Lublinie polski siatkarz, złoty medalista mistrzostw świata (1974) i igrzysk olimpijskich (1976), nominowany do grona najlepszych „8" siatkarzy świata i amerykańskiej galerii siatkarskich sław - Volleyball Hall of Fame. Zawodnik MKS Lublin AZS Lublin, Avii Świdnik oraz Legii Warszawa.