W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nominacja w konkursie Top Inwestycje Komunalne

20.03.201909:48

Z satysfakcją informujemy, że projekt "Budowa nowego przebiegu DW 809 w Lublinie na odcinku od skrzyżowania ul. Bohaterów Monte Cassino z ul. Wojciechowską do węzła Sławin - wyprowadzenie ruchu w kierunku węzła Lublin Sławinek" został nominowany w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2019.

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki współfinansowaniu ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Celem organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl i Grupę PTWP jest pokazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Top Inwestycje Komunalne 2019 wyłonią najlepsze inwestycje komunalne oddane do użytku w ubiegłym roku (lub zrealizowane przynajmniej w 50 proc.). Zwycięzców poznamy podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbywać się będzie od 13 do 15 maja b.r.

Głosowanie zakończy się 6 maja 2019 r. o godz. 12.

Zapraszam do oddawania głosów na projekt Lublina! Strona do głosowania